Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Okresná organizácia Únie žien Slovenska v spolupráci s Mestom Bardejov, Okresným úradom Bardejov, Hornošarišským osvetovým strediskom a Bardejovskou televíziou v rámci 8. ročníka Ankety Žena roka 2015 predkladá nominácie žien, za ktoré môžete hlasovať do 4. marca 2015 do 24-tej hodiny. Jeden z tých, ktorí sa zapojí do Ankety bude vyžrebovaný a môže sa tešiť na hodnotný darček.

Hlasujte na http://bardejovskatv.sk/index.php/24-zena-roka/50-zena-roka-2015 .

Vyhlásenie výsledkov Ankety sa uskutoční 12. marca 2016 v rámci slávnostného koncertu pri príležitosi Medzinárodného dňa žien v športovej hale Mier. Vyhlásenie výsledkov Ankety sa uskutoční 12. marca počas slávnostného koncertu v športovej hale Mier.

Zverejnil: Elena Volčkovová, Ing., 2016-02-23, 16:20, elena.volckovova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám