Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Vážení kolegovia a priatelia školy

V stredu 10.10.2018 o 10,00 hod sa v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutoční charitatívny koncert - Integrácia 2018 -  slnko svieti pre všetky deti rovnako, na ktorom vystúpia v priamom prenose aj žiaci našej školy (ZŠ s MŠ Pod Papierňou 1) s Hymnou Sabi, ktorá vyhrala 1.miesto. Ďalší žiaci školy budú v hľadisku. Celý program bude nahrávaný RTVS, ktorá následne odvysiela záznam z koncertu v predvianočnom období a celý koncert bude tiež snímaný online v reálnom čase s možnosťou sledovania  na stránkach www.integracia.netfb stránke Integrácia slnko svieti pre všetky deti rovnako a webovej stránke RTVS.

Zverejnil : Ľubomíra Árendášová,Ing.,2018-10-10,11:45, lubomira.arendasova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám