Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Vážení Bardejovčania,

od dnešného dňa (19.10.2020) je permanentne uzavretý hlavný vstup do budovy Mestského úradu v Bardejove. Pri vybavovaní svojich záležitostí je potrebné využívať službu „videovrátnik“: po stlačení tlačidla sa vám ozve zodpovedná osoba, ktorej v stručnosti vysvetlíte dôvod svojej návštevy (podanie písomnosti, vybavenie záležitosti na stavebnom úrade a pod.). Tento zamestnanec telefonicky skontaktuje zamestnanca vecne príslušného oddelenia, resp. odboru, ktorý posúdi nutnosť vašej osobnej návštevy: ak je vaša prítomnosť na vykonanie úkonu nevyhnutná, príde k vchodu a za prísnych hygienicko-epidemiologických opatrení vás bude sprevádzať na vecne príslušné oddelenie, ktoré vašu požiadavku vybaví. Ak vaša osobná prítomnosť nutná nebude vec sa vybaví bez návštevy príslušného oddelenia.

Veľmi nás mrzí, že sme museli pristúpiť k takému kroku, ale vývoj pandemickej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19 nás núti prijímať opatrenia zamerané na elimináciu priameho kontaktu s klientami. Ubezpečujeme vás však, že na zreteli máme v prvom rade ochranu zdravia vás a vašich blízkych, ako aj ochranu zdravia zamestnancov mestského úradu.      

122174112_4407204599329766_1112186440397177659_n.jpg

Zverejnil: Marek Duleba, 2020-10-19, 15:33  marek.duleba@bardejov.sk 

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám