Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Hokejový klub HC - 46 Bardejov pripravil na záver tohto týždňa medzinárodný hokejový turnaj o putovný pohár primátora mesta Bardejov. Na turnaji, ktorý sa  uskutoční v dňoch 27.-  28. marca na zimnom štadióne, sa zúčastnia mladé hokejové nádeje (rok narod. 2000, 2001 a mladší) z Kanady, Poľska a Slovenska.

Okrem domácich prípravkárov z HC - 46 Bardejov si svoje schopnosti zmerajú hokejisti mladí hokejisti KTH Krynica (Poľsko), AAA Willbess (Kanada), HK Slovan Gelnica a HK - 07 Prešov.Turnaj sa začína v sobotu 27. marca o 8. 30. hod. stretnutím KTH Krynica vs. HC - 46 Bardejov, po ktorom bude nasledovať jeho oficiálne otvorenie. To je naplánované na 10. hod..Počas dvoch dní hráči spolu odohrajú 10 zápasov. Hrá sa systémom každý s každým na 3 x 15 minút čistého času podľa pravidiel Slovenského zväzu ľadového hokeja a rozpisu turnaja.Ukončenie turnaja je naplánované na nedeľu 28. marca o 17. hod. vyhlásením výsledkov a odovzdaním ocenení.

 


© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám