Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

008galeria1Od 1. 4. 2010 do 31. 10. 2010 prebiehala na www.slovakregion.sk internetová súťaž   o najkrajšie mesto a obec Slovenska 2010.

V kategórii miest sa naše mesto – Bardejov umiestnilo na 1. mieste s celkovým počtom hlasov 51 018 pred tretím najväčším mestom Slovenska a zároveň krajským mestom Prešov ( 44 503 hlasov) a mestom Senec ( 42 583 hlasov).

Do nezávislého hlasovania sa podľa organizátorov tejto súťaže zapojilo mnoho hlasujúcich nielen zo Slovenska ale aj zo zahraničia.

Vážení Bardejovčania, rodáci, krajania  a všetci priaznivci  nášho mesta zblízka, alebo zďaleka, dovoľte, aby sme Vám aj touto cestou vyslovili  naše poďakovanie za Váš aktívny prístup k tomuto hlasovaniu, ktorým ste podporili Bardejov v tejto súťaži.

Výsledky  =>   TU

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám