Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

ovce_skZačiatkom februára malo premiéru ďalších 5 nových častí projektu Ovce.sk, ktorý prostredníctvom detských animovaných seriálov sa zameriava na bezpečnosť nielen detí a mládeže v oblasti rizík internetu, mobilov a nových technológií.

Odporúčame Vám  pozrieť si týchto päť nových častí:

- Deväťdesiatdeväť (Reťazové listy šťastia?)

- Ogrgeľ (Internet si vždy pamätá tvoje chyby z minulosti.)

- Korunka krásy (Anorexia, recepty „krásy“ na internete.)

- Pomsta (Virtuálne prenasledovanie – Cyberstalking.)

- Hlásna trúba (Prezradenie údajov a majetkových pomerov – Phishing.)

 

Hlavným cieľom projektu sú detské animované seriály a medzinárodný internetový portál, ktorý sa zameriava na bezpečnosť detí a mládeže, najmä na riziká internetu, mobilov a nových technológií.

Pre nižšiu vekovú kategóriu detí projekt pôsobí ako prevencia, mládeži vtipne nastavuje zrkadlo ich nevhodného správania sa a dospelých chce projekt poučiť.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám