Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

dubinne_rybackaMiestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Bardejove organizuje už  45. ročník tradičnej súťaže v love rýb udicou na ťažko „O ŠTÍT MESTA BARDEJOV“. Súťaž sa uskutoční v nedeľu 8. mája 2011 na vodnej nádrži Dubinné a je zameraná na lov kaprov a amurov. Zraz pretekárov je o 7. hodine ráno. Najúspešnejší pretekár obdrží putovný pohár primátora.

 

 Toto športové podujatie je určené nielen pre členov miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu ale aj pre širokú verejnosť. Nebude núdza ani o občerstvenie s ponukou pečených pstruhov.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám