Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

vodarenska technikaVýchodoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s. Košice a Mesto Bardejov pozývajú širokú verejnosť na Medzizávodnú súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov VVS, a. s. a Deň vodárenskej techniky, ktorý sa bude konať 2. septembra 2011 (piatok) od 8, 00 hod. na Radničnom námestí v Bardejove.

Pre návštevníkov súťaže je pripravená možnosť zúčastniť sa exkurzie v úpravni vody Bardejov – biologický monitoring s odborným výkladom, bude tiež možnosť bezplatného rozboru vzorky vody v ukazovateli dusičnany z Vášho vlastného zdroja (stačí doniesť v čistej uzavretej sklenenej alebo PET fľaši min. 0, 3 l vody odobratej v ten istý deň a v priebehu niekoľkých minút sa dozviete orientačný výsledok) a taktiež budete môcť vyplniť anketový lístok a vyhrať atraktívne ceny.

Neváhajte a príďte podporiť súťažiacich pracovníkov VVS, a. s. !

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám