Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

world_tourism_day_2011Aj v našom meste si v tento deň pripomenieme význam cestovného ruchu prostredníctvom turisticko-informačných kancelárií, ktoré sa nachádzajú v Bardejove na Radničnom námestí a v Bardejovských Kúpeľoch, v ktorých v tento deň bude 10 % zľava na nákup suvenírov. Do tejto akcie sa zapojilo aj Šarišské múzeum v Bardejove, ktoré v tento deň svojim návštevníkom poskytne tretinovú zľavu na vstupnom.

Tí, ktorí majú záujem o vyhliadku z veže Baziliky sv. Egídia, v tento deň bude zdarma. V priestoroch výstavných siení oddelenia kultúry MsÚ a Kultúrno - turistického centra (Slovensko-poľský dom) môžete vidieť počas celého dňa zaujímavé výstavy a prehliadky. Návštevníci nášho mesta, ktorí sa ubytujú v hoteloch - Hotel Bardejov a Hotel Šariš budú mať 10 % zľavu na ubytovanie do konca týždňa. Hotel Bellevue poskytne 10 % zľavu na všetky svoje služby a Hotel Artin ponúka kávu v tento deń so zľavou 50 %.

 


© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám