Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

detsky_cinV poradí už 12. krát projekt Detský čin roka iniciuje spoločnosť Whirlpool Slovakia    s cieľom otvoriť v spoločnosti dialóg na tému pozitívneho konania detí i dospelých a motivovať spoločnosť k humánnym hodnotám.

Od roku 2009 každoročne prebieha tento projekt a veľký záujem detí presvedčil, že dobro a dobré skutky sú pre školákov dôležité.

Tento projekt sa prihovára všetkým deťom na základných školách celého Slovenska.

V tomto projekte môžu rozhodnúť práve deti o oceneniach v kategóriách:
- záchrana života
- pomoc v rodine
- pomoc rovesníkom
- pomoc ľuďom
- pomoc prírode
- dobrý nápad

Deti môžu hlasovať do 25. novembra 2011 poštou a tiež aj elektronicky na www.dcr.sk. Detská porota rozhodne, kto spomedzi nominovaných dobrých skutkov získa ocenenie Detský čin roka. Slávnostné vyhlásenie výsledkov bude 7. decembra 2011.

Projekt Detský čin roka prebieha pod čestnou záštitou Ministerstva školstva Slovenskej republiky.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám