Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Určite máte aj vy skúsenosť, že ste niekomu požičali vec, ktorú nemal a dočasne potreboval. Alebo ste si takto požičali od niekoho vy. Takáto susedská výpomoc tu existuje od nepamäti. Problém ale nastáva, ak vec, ktorú potrebujete, nikto z vašich známych nemá. Musíte ju kúpiť, i keď ju potrebujete iba dočasne.

A toto rieši projekt OdKomunity.sk – miesto, kde si ľudia pomáhajú. Umožňuje takúto susedskú výpomoc v rámci celých obcí, či okresov s ľuďmi, ktorých ste pred tým možno ani nepoznali.

Bližšie informácie sú uvedené na stránke projektu aj s opatreniami, ktoré chránia majiteľov veci pred ich prípadným poškodením alebo dokonca odcudzením. Na bezpečnosť užívateľov je kladený hlavný dôraz.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám