Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

najkrajsie mesto sr 2012Mesto Bardejov po dvoch minuloročných víťazstvách v súťaži o titul "Najkrajšie mesto Slovenska" sa uchádza aj v tomto ročníku na internetovom portáli www.slovakregion.sk o titul "Najkrajšie mesto Slovenska."

Bardejov si od začiatku súťaže zatiaľ drží prvú priečku pred všetkými mestami na Slovensku ( Levice, Púchov, Skalica, Prešov, Trenčín, atď.).

Internetové hlasovanie bude spustené už len do konca mesiaca októbra, do 31. 10. 2012 do 12, 00 hod.  a dovtedy môžete podporiť mesto Bardejov zaregistrovaním sa na www.slovakregion.sk a zahlasovaním za naše mesto pod prezentáciou mesta kliknutím na „pridaj hlas“. Hlasovať za  to isté mesto iba raz v priebehu jednej hodiny z jedného počítača.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám