Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Najúspešnejší športovci za rok 2005

 

Jednotlivec

Eva Svjanteková – silový trojboj
Peter Vateha – silový trojboj
Jaroslav Jakubašek – canicross
Dana Janečková – atletika
Peter Spusta – pretláčanie rukou
Ján Matej – silový trojboj
Pavol Seman – silový trojboj
Ľubomír Kaminský – hádzaná
Martin Miháľ – trialista
Viera Mihoková – pretláčanie rukou

 

Kolektívy

Silový trojboj KSTaK Matej Bardejov
Vytrvalostní bežci JM demolex Bardeov
Pretláčači rukou Armwrestling klub BJ

 

Jednotlivci - mládež do 18 rokov

Martin Jantek – džudista
Vladimíra Šibová – atlétka
Dávid Jakubašek – canierocrossista
Michal Maťaš – pretláčač rukou
Pavol Kovák – futbalista
Matej Štec a Natália Urbanová – tanečníci
Jozef Račko – silový trojbojár
Miroslav Druk – džudista
Helena Podhájecká – atlétka
Michal Grohoľ – futbalista

 

Kolektív – mládež do 18 rokov

Atlétky – staršie žiačky ŠSK JAK Bardejov

 

Najúspešnejší športovci za rok 2006

 

Jednotlivci

Jaroslav Jakubašek – canicross
Katarína Jerjaková - silový trojboj
Peter Spusta – pretláčanie rukou
Eva Svajnteková – silový trojboj
Marián Makara – bežec vytrvalec
Branislav Arbert – bežec vytrvalec
Martin Miháľ – trialista na motocykli
Kristína Horvátová, Marek Ďedík – tanečný šport
Ladislav Kerekeš – hádzaná
Vladimír Mojdis - hokejista

 

Kolektívy

Silový trojbojári KSTaK Matej Bardejov
Hokeisti HC46 Bardejov
Atletéti maratónci BŠK Bardejov

 

Jednotlivci – mládež do 18 rokov

Júlia Kosturová – silová trojbojárka
Dávid Jakubašek – psie záprahy
Mária Majirská – atlétka
Martin Jantek – džudista
Katarína Skirkaničová – silová trojbojárka
Ľubomír Pagrac – futbalista
Matej Štec a Natália Urbanová – tanečný šport
Martin Buffa – atlét
Jozef Kendra – džudista
Vladimíra Šibová – atlétka

 

Kolektívy – mládež do 18 rokov

Atlétky – staršie žiačky ŠŠK JAK Bardejov
Futbalisti starší dorastenci BŠK Bardejov
Fubalisti mladší žiaci BŠK BJ a športových tried ZŠ B. Krpelca

 

 

Najúspešnejší športovci za rok 2007

 

Jednotlivci

Dana Matejová – silová trojbojárka
Ľubomír Baranok – hokejista
Eva Svjanteková – silová trojbojárka
Marián Makara – atlét
Peter Kopalko – stolný tenis
Martin Miháľ – trialista
Jaroslav Marušín – džudista
Jaroslav Jakubašek – psie záprahy
Branislav Marcin – hádzaná
Matej Lukáč - futbalista

 

Kolektívy

HC46 Bardejov - hokej
Xawax Power Team Bardejov – silový trojboj
MHC Edymax Bardejov - hádzaná

 

 

Najúspešnejší športovci za rok 2008

 

Jednotlivci v olympijskom športe

Martin Jantek – džudista
Ingrid Pentuchová – atlétka, maratónkyňa
Ľubomír Baranok – hokejista
Kamil Fabian – hádzanár
Maroš Čorej – hádzanár
Peter Adamišin – futbalista
Ivo Mryglot stolný tenista
Marek Mily – hokejista
Dušan Molčan – futbalista
Marián Štefenčin - basketbalista

 

Kolektívy v olympijskom športe

MHC Edymax Bardejov – extraligoví hádzanár
HC Xavax Bardejov – prvoligoví hokejisti
STJ Družba Bardejov – prvoligoví stolní tenisti
FK Partizán Bardejov – treťoligoví futbalisti

 

Jednotlivci v neolympijskom športe

Júlia Kostúrová – silová trojbojárka
Ján Matej – silový trojbojár
Dana Matejová – silová trojbojára

 

Kolektívy v neolympijskom športe

PT Xawax Bardejov – družstvo silových trojbojárov

 

Jednotlivci – mládež do 18 rokov

Dávid Jakubašek – psie záprahy
Katarína Skirkaničová – silová trojbojárka
Dominik Kačala – silový trojbojár
Veronika Kaňuchová – atlétka
Jozef Kendra – džudista
Ivana Porubská – silová trojbojárka
Dominik Krok – hádzanár
Vladimíra Šibová – atlétka
Adrián Leško – futbalista
Erik Puzder – džudista

 

Kolektívy – mládež do 18 rokov

ŠŠK JAK Bardejov – atletické družstvo starších žiačok
FK Partizán Bardejov – futbalové družstvo mladších žiakov
Judo kan klub Bardejov – starší žiaci
ŠŠK JAK Bardejov – atletické družstvo starších žiakov

 

Najúspešnejší športovci za rok 2009

 

Jednotlivci

 

 

 

 

 

1. Ingrid Petnuchová, atletika

petnuchova_upr
2. 
Štefan Majerník, ľadový hokej  
3. 
Dominik Krok, hádzaná  
4. 
Ján Matej, silový trojboj  
5. 
Peter Zambori, ľadový hokej  
6. 
Vladimíra Šibová, atletika  
7. 
Gabriel Pisarik, futbal  
8. 
Júlia Kosturová, silový trojboj  
9. 
Alena Mrvová – Bekiarisová, šach  
10. 
Ivo Mryglot, stolný tenis  

Kolektívy

 

 

1. Hokejisti HC XAWAX Bardejov

 

 

hc_upr
2. 
Hádzanári MHC Edymax Bardejov
 
3.

Futbalisti Partizána Bardejov

 
 

 

 


Mládežnícka anketa - jednotlivci do 18 rokov

 

 

 

 

1. Dominik Kačala, silový trojboj

kacala_upr
  Dominik Kačmár, futbal
 
  Veronika Kaňuchová, atletika
 
  Matúš Kolcun, atletika
 
  Patrik Krok, hádzaná
 
  Adrián Leško, futbal
 
  Lívia Lučová, ľadový hokej
 
  Maroš Mlynarič, džudo
 
  Veronika Olšavská, atletika
 
  Erik Puzder, džudo
 
  Štefan Ťažký, kick box
 

Mládežnícka anketa - kolektívy do 18 rokov

  Judo Kan Klub Bardejov, žiaci
  FK Partizán a ŠT ZŠ B. Krpelca, futbal starší žiaci
  ŠŠK JAK Bardejov, atletika staršie žiačky

 

Najúspešnejší športovci za rok 2013

51. ročník ankety o najúspešnejších športovcov a športové kolektívy okresu Bardejov - Ocenení  Pdf_32
51. ročník ankety o najúspešnejších športovcov a športové kolektívy okresu Bardejov - Športová vizitka ocenených  Pdf_32

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám