Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

logo kst48. ročník zimného zrazu Klubu slovenských turistov (KST) a stretnutie Turistických oddielov mládeže (TOM) sa uskutoční už od zajtra 30. januára 2014 v Bardejove.

V dňoch 30.1. až 2. 2. 2014 (pre oddiely TOM 31.1. až 3.2.2013) sa v Bardejovských Kúpeľoch a v Bardejove uskutoční 48. ročník Zimného zrazu Klubu slovenských turistov a oddielov TOM. Pre účastníkov je pripravený bohatý program.

Organizátori pripravili zaujímavú „ponuku“ aj pre mladých turistov, ktorou chce motivovať a zároveň podporiť záujem mladých ľudí o prírodu, turistiku a aktívne trávenia svojich voľných chvíľ.

Viac sa dozviete na http://kstbardejov.wbl.sk/48Zimny-zraz-KST-a-stretnutie-TOM-2014.html.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám