Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Tohtoročný chýrny Bardejovský jarmok sa uskutoční v dňoch 27. – 30. augusta 2015.

Slávnostné otvorenie 664. ročníka historického a 44. ročníka novodobého Bardejovského jarmoku je plánované na štvrtok 27. augusta 2015. 

Po prvý krát v tomto roku platí novinka a to, že všetci trhovníci, ktorí budú predávať v stánkoch sú povinní  prihlásiť sa elektronickou formou po vyplnení formulára na adrese: http://www.bardejov.sk/mesto/component/rsform/form/6-ziadost-o-vydanie-povolenia-k-ucasti-na-bardejovskom-jarmoku-2015.

Termín uzávierky podávania žiadostí k účasti na tohtoročnom jarmoku je do 15. apríla 2015, do Uličky remesiel do 24. 7. 2015.

Bližšie informácie získate aj na www.bardejov.sk.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám