Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

nn poistDňa 11. 2. 2016 otvorila spoločnosť NN nové priestory v Bardejove na ul. Hurbanova 14 a zároveň nové klientske centrum pre NN Životnú poisťovňu a NN Tatry – Sympatia.

Zmenou a modernizáciou priestorov a otvorením klientskeho centra v Bardejove chcela spoločnosť NN vyjsť v ústrety primárne klientom a ponúknuť im tak lepšie dostupnú pobočku s klientskym centrom a tiež nové parkovacie miesta. Nové priestory a ich vzhľad sa tak ešte viac približujú korporátnemu dizajnu firmy. Premenou teda prešlo aj označenie budovy zvonka a NN logo je oveľa viditeľnejšie ako predtým.

 

Zverejnil: Elena Volčkovová, Ing., 2016-02-22, 13:55, elena.volckovova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám