Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

 Aj tento školský rok sme sa úspešne prebojovali z celkového počtu 30 prác žiakov stredných škôl do finále v súťaži Môj nápad pre región.

V celoslovenskom finále Môj projekt pre región 2016 v Banskej Bystrici si žiačky II. A triedy Dominika Šinaľová a Beátka Šutorová pred odbornou porotou zloženou z pracovníkov SACR a Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR obhájili svoj projekt a získali 2. miesto.

Súťaž projektov študentských tímov vzdelávacieho programu Junior Achievement Podnikanie v cestovnom ruchu je postavená na prezentácii konkrétneho projektu v cestovnom ruchu, ktorý súťažný tím pripravil a zrealizoval sám alebo s pomocou spolužiakov. Základným cieľom je podporiť rozvoj a skvalitnenie prezentačných a komunikačných zručností žiakov, ktoré sú potrebné v každej oblasti spoločenského a pracovného života, a taktiež sú dôležitým predpokladom pre úspešnosť žiakov v ďalšom štúdiu, ako aj pre uplatnenie sa na trhu práce.

Grafika1  Grafika2  Grafika3

Autor článku: Ing. Gabriela Pochová

Autor fotografií: Ing. Gabriela Pochová

Zverejnil: Elena Volčkovová, Ing., 2016-06-14, 08:29, elena.volckovova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám