Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

nsVšetkým smelým pirátom
zaslali sme správu obratom:
V prístave materskej školy už čaká loď,
zbaľ si veci a s nami poď.
Na dobrodružnú cestu sa vydáme,
pirátsky poklad hľadať budeme.

Takáto správa sa objavila 10.6.2016 v MŠ Nový sad – Trojlístok a pozývala všetkých malých aj veľkých pirátov, ktorí boli odhodlaní  športovať, tancovať a samozrejme hľadať pirátsky poklad. Kým sa malí piráti zabávali a plnili športové úlohy na školskom dvore, veľkí piráti ochutnávali tie najlepšie nátierky a šaláty, ktoré pre nich pripravili kuchárky a vedúca jedálne. Kto sa aj po tejto ochutnávke cítil hladný, mohol si na ohnisku a grile pripraviť vlastné špeciality.

Tematické kostýmy, dobrá nálada i pekné počasie prispeli k neopakovateľnej atmosfére tohto popoludnia, kde sa mali možnosť stretnúť všetci, ktorí sa chceli zabaviť, porozprávať, nadviazať nové a upevniť staré priateľstvá.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí svojou troškou prispeli k vydarenej akcií. Animačnému tímu M21, skvelému kolektívu pedagogických i prevádzkových zamestnancov MŠ Nový sad – Trojlístok a samozrejme všetkým rodičom a deťom, ktorí sa akcie zúčastnili a posunuli tak hranice vzájomnej spolupráce na neformálnu úroveň. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia.

                                                                                       Mgr. Slavka Pecuchová

Zverejnil: Alena Malegová, Mgr., 2016-06-23, 08:13, alena.malegova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám