Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

foto 001  foto 002  foto 003  foto 004  foto 005

Pri príležitosti založenia prvej detskej opatrovne na území Slovenska v Banskej Bystrici, bol z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP) usporiadaný Deň materských škôl na Slovensku. Aj v Bardejove si najmenší škôlkari našli v piatok 4. novembra tohto roku spoločnú cestu na naše krásne Radničné námestie.  Spolu s nimi na historické námestie prišli aj ich kamaráti z Kráľovstva Spievankovo a  veľký kamarát Dráčik Ohniváčik. Všetci si spolu zaspievali a zatancovali  a dobrou  náladou oslávili tento krásny deň.                                                                                                                                                           

Mgr. Dana Jazudeková

riaditeľka MŠ, Nám.arm.den.L.Svobodu 15

Zverejnil: Miroslav Vančík, PhDr., 2016-11-14, 15:57. miroslav.vancik@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám