Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Úctu  svojim bývalým pedagógom a zamestnancom preukázalo aj tento rok vedenie ZŠ na Wolkerovej ulici, keď v predvianočnom čase uskutočnilo tradičné stretnutie dôchodcov.

Po milom privítaní riaditeľkou školy Mgr. Dagmar Filipovou sa nám o krásny zážitok postarali žiaci 1. a 2. stupňa, ktorí v bohatom kultúrnom programe pod vedením svojich pedagógov PaedDr. Foľtovej a Mgr. Petričovej pripomenuli prichádzajúce najkrajšie rodinné sviatky roka pásmom vinšov, kolied, piesní a tancov.

Po kultúrnom programe sme si v slávnostnom, vianočne vyzdobenom prostredí zborovne, pri chutnom občerstvení  príjemne posedeli, porozprávali sa a zaspomínali...

Tešili sme sa aj z dosiahnutých úspechov žiakov  školy. Vďační a spokojní sme sa za príjemne strávené chvíle pani riaditeľke a vedeniu školy srdečne poďakovali a prisľúbili účasť na stretnutí aj v budúcom roku.

Mária Cvelihárová

Zverejnil: PhDr. Miroslav Vančík, 2016-12-29, 08:02, miroslav.vancik@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám