Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

MB 01 MB 02 MB 03 MB 04

Pani učiteľky 1. a 2. ročníka Základnej školy s materskou školou Pod Vinbargom 1 v Bardejove  v rámci výchovy k manželstvu a k rodičovstvu pripravili pre žiačky zaujímavé a zábavné podujatie súťaž Miss bábika. Súťažilo 10 malých mamičiek. Dievčatá nám  predviedli svoju šikovnosť pri prebaľovaní a obliekaní bábik, spievaní uspávaniek,  zručnosť pri  pripravovaní chuťoviek, no najmä estetické cítenie a vzťah ku svojej obľúbenej hračke bábike. Po dlhom a náročnom rozhodovaní sa na prvom mieste umiestnili Simonka Renčková a Katka Mikulová z 1. A triedy. Druhé miesto obsadila Esterka Klárová z 2. A triedy   a na treťom mieste sa umiestnila  Timea Švecová z 2. B triedy. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na budúce malé mamičky.

Mgr. Anna Surmíková, Mgr. Renáta Kicová

Zverejnil: Miroslav Vančík, PhDr., 2017-03-16, 12:13, miroslav.vancik@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám