Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

kuchtaS hlbokým zármutkom oznamujeme širokej verejnosti, že včera 18. mája 2017 v poobedňajších nás nečakane opustil vo veku 56 rokov Ing. Jozef Kuchta, PhD.
Dlhoročný poslanec mestského zastupiteľstva, ktorý v tomto volebnom období pôsobil aj ako člen mestskej rady. V mestskom podniku Bapos zastával funkciu technického námestníka podniku. Pri pripravovanej transformácii  systému nakladania s komunálnym odpadom v Bardejove mal stáť na čele novej organizácie.
V minulosti pôsobil v Slovenskej agentúre životného prostredia a bol považovaný za jedného z odborníkov v tejto oblasti.
Česť jeho pamiatke!
Posledná rozlúčka sa uskutoční v pondelok 22. mája 2017 o 14.00 hod. na Mestskom cintoríne v Bardejove.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám