Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

V mene samosprávy mesta Bardejov si dovoľujeme poďakovať všetkým spoluobčanom mesta a návštevníkom, ktorí prišli na tohtoročný Bardejovský jarmok, ktorý je najvýznamnejším kultúrno-spoločenským podujatím v našom meste.

Význam jarmoku, jeho úroveň organizácie a priebeh výrazne presahuje hranice nášho mesta, čo potvrdzuje aj bohaté zastúpenie predstaviteľov štátu, rôznych inštitúcií a aj návštevníkov zo všetkých kútov Slovenska.     

            Ďakujeme, že ste svojou účasťou na jarmoku prispeli k jeho dôstojnému a úspešnému priebehu a zároveň veríme, že pozitívne dojmy a zážitky z jarmoku pretrvajú vo Vás, čo najdlhšie.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám