Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

DSC 0021 DSC 0023 DSC 0028

Utorok 24. októbra 2017 bol na našom zariadení dňom, ktorý bol venovaný starým rodičom našich detí. Celé poobede sa nieslo v slávnostnom duchu, deti sa pekne vyobliekali, aby predviedli svoj nacvičený program. My, pracovníčky školskej jedálne, sme zas pripravili malé občerstvenie, aby prarodičia ochutnali, čo sa našim malým stravníkom podáva v materskej škole, pretože je dôležitá aj motivácia z ich strany. Ako sme sa na druhý deň dozvedeli, ponúkané nátierky – baklažánová, oškvarková, talianska, zo syra tofu, drožďová a špenátová všetkým veľmi chutili a niektorí sa čudovali, že sú deti, ktoré tieto pokrmy neobľubujú.

Sme radi, že naša akcia mala úspech a že snáď prispeje k tomu, že naše predškolské deti budú ešte viac motivované aj z inej strany k tomu, aby nami ponúkané jedlá vždy s chuťou skonzumovali. 

Zverejnil: Eva Bogdanová, Mgr., 2017-10-30, 10:20, eva.bogdanova@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám