Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

V rámci projektu mesta Gorlice „Geoturistika, šanca pre rozvoj poľsko-slovenského pohraničia“ v dňoch 19.-21. októbra organizujeme školenie pre ľudí pracujúcich v cestovnom ruchu.

3-dňové školenie bude obsahovať témy z oblasti, geológie, topografie, spoznávania okolia v teréne a získavania vedomostí aj z oblasti iných príbuzných prírodných vied. Jedným z bodov školenia bude networkingowé stretnutie, počas ktorého budú mať účastníci príležitosť na výmenu skúseností.


Kurzy sa budú konať v podobe stacionárnych a vzdelávacích okruhov  danej oblasti. Budú zahŕňať návštevy najznámejších turistických lokalít poľsko-slovenského pohraničia.

Školenie je zamerané pre pracovníkov, ktorí pracujú v oblasti cestovného ruchu, pre sprievodcov cestovného ruchu a konateľov turistických centier. Pre prvých 40 ľudí poskytujeme plnú penziu, ubytovanie, materiály na kurz, a dopravu do navštevovaných lokalít (pre účastníkov zo Slovenska je zabezpečený transport z Bardejova do Gorlíc a späť).

Ďalšie osoby sa môžu zúčastniť školenia na vlastné náklady. Registrovaním sa na školenie  potvrdzujete účasť na všetkých dňoch školenia.

Termín registrácie: do 19. septembra 2018 do 15.00 hod.

Viac info a registrácia tu: www.gorlice.pl/zapisz-sie-na-szkolenie-z-geoturystyki

V rámci projektu mesta Gorlice „Geoturistika, šanca pre rozvoj poľsko-slovenského pohraničia“ v dňoch 19.-21. októbra organizujeme školenie pre ľudí pracujúcich v cestovnom ruchu.


3-dňové školenie bude obsahovať témy z oblasti, geológie, topografie, spoznávania okolia v teréne a získavania vedomostí aj z oblasti iných príbuzných prírodných vied. Jedným z bodov školenia bude networkingowé stretnutie, počas ktorého budú mať účastníci príležitosť na výmenu skúseností.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám