Prečítané: 1077x

V rámci projektu mesta Gorlice „Geoturistika, šanca pre rozvoj poľsko-slovenského pohraničia“ v dňoch 19.-21. októbra organizujeme školenie pre ľudí pracujúcich v cestovnom ruchu.

3-dňové školenie bude obsahovať témy z oblasti, geológie, topografie, spoznávania okolia v teréne a získavania vedomostí aj z oblasti iných príbuzných prírodných vied. Jedným z bodov školenia bude networkingowé stretnutie, počas ktorého budú mať účastníci príležitosť na výmenu skúseností.


Kurzy sa budú konať v podobe stacionárnych a vzdelávacích okruhov  danej oblasti. Budú zahŕňať návštevy najznámejších turistických lokalít poľsko-slovenského pohraničia.

Školenie je zamerané pre pracovníkov, ktorí pracujú v oblasti cestovného ruchu, pre sprievodcov cestovného ruchu a konateľov turistických centier. Pre prvých 40 ľudí poskytujeme plnú penziu, ubytovanie, materiály na kurz, a dopravu do navštevovaných lokalít (pre účastníkov zo Slovenska je zabezpečený transport z Bardejova do Gorlíc a späť).

Ďalšie osoby sa môžu zúčastniť školenia na vlastné náklady. Registrovaním sa na školenie  potvrdzujete účasť na všetkých dňoch školenia.

Termín registrácie: do 19. septembra 2018 do 15.00 hod.

Viac info a registrácia tu: www.gorlice.pl/zapisz-sie-na-szkolenie-z-geoturystyki

V rámci projektu mesta Gorlice „Geoturistika, šanca pre rozvoj poľsko-slovenského pohraničia“ v dňoch 19.-21. októbra organizujeme školenie pre ľudí pracujúcich v cestovnom ruchu.


3-dňové školenie bude obsahovať témy z oblasti, geológie, topografie, spoznávania okolia v teréne a získavania vedomostí aj z oblasti iných príbuzných prírodných vied. Jedným z bodov školenia bude networkingowé stretnutie, počas ktorého budú mať účastníci príležitosť na výmenu skúseností.