Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Oznamujeme všetkým občanom, že v súvislosti s rizikom šírenia nákazy koronavírusom sú uzatvorené všetky pracoviská Mestského úradu (MsÚ) od 16.3.2020 do odvolania, s výnimkou úradných hodín. Tie sú určené v každý pracovný deň okrem stredy, a štvrtka (ostáva nestránkovým dňom) v čase od 8.00 hod. do 11.00 hod.

Zmena sa týka úradných hodín v stredu: tie sú určené v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod. !!!

Počas týchto úradných hodín bude možné fyzické podávanie a prípadné konzultovanie dokumentov na podateľni MsÚ (resp. na jednotlivých oddeleniach po telefonickom kontaktovaní z podateľne). Mimo úradných hodín budú všetky pracoviská uzavreté. Na riešenie neodkladných záležitostí môžete využiť elektronické podanie dokumentov, resp.: žiadosti na elektronickej adrese podatelna@bardejov.sk, 054/4862 112, resp.: fyzické podanie prostredníctvom schránky na odovzdávanie vašich dokumentov na vybavenie umiestnenej pred vchodom do podateľne. Vstup do objektov MsÚ je povolený výslovne IBA s ochranným rúškom ! Ak potrebujete ďalšie informácie k jednotlivým podávaným dokumentom, alebo k riešeniu svojich problémov, kontaktujte nás na telefónnych číslach jednotlivých pracovísk Mestského úradu, ktoré sú uvedené na webovej stránke mesta Bardejov www.bardejov.sk v položke kontakty, resp.: prostredníctvom telefónneho čísla 054/4862122. V prípade ich využitia budete prepojení na jednotlivé pracoviská, alebo vám bude poskytnutá informácia o telefónnom čísle príslušného pracoviska.

Zverejnil: Marek Duleba, 2020-04-02, 13:05, marek.duleba@bardejov.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám