Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

vlajkaMDDPo roku si zajtra opäť pripomenieme Medzinárodný deň detí, ktorému je v kultúrno-spoločenskom kalendári venovaný 1. jún. Mesto Bardejov prostredníctvom Centra voľného času (CVČ) pri tejto príležitosti pripravilo na zajtrajší deň pestrý zábavný program, ktorý sa pod názvom „Deň detí v CVČ“, uskutoční  v priestoroch Centra na Dlhom rade. Pre všetky deti z Bardejova, ale aj zo širokého okolia

tu budú v čase od 10. do 15. hod. pripravené rôzne športové hry a súťaže. Svoje maliarske a kresliarske schopnosti si budú môcť vyskúšať aj začínajúci výtvarníci, no bokom nezostanú ani záujemcovia o streľbu zo vzduchovky či o surfovanie  na internete.

 

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám