Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

fontanaOd 22. 11. 2010 fontána na Dlhom rade oddychuje. Prevádzka svetelnej  a hrajúcej fontány pred začiatkom zimnej sezóny skončila vzhľadom k tomu, že už to nedovolia avízované zmeny počasia s nástupom teplôt pod bod mrazu. Doterajšia mesačná prevádzka od 21. 10. 2010 súvisela s potrebou otestovania funkčnosti inštalovanej technológie, vzhľadom k záručným podmienkam vo vzťahu k jej dodávateľovi.

Do svojej prevádzky bude fontána opäť uvedená v marci budúceho roku, kedy bude tiež doplnená o lavičky a ďalšie prvky, ktoré budú spĺňať funkciu oddychovej zóny.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám