Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

sutaz_najkrajsie_mesto_2011Mesto Bardejov sa po minuloročnom víťazstve v súťaži o titul "Najkrajšie mesto Slovenska" uchádza aj tomto ročníku na internetovom portáli www.slovakregion.sk o titul "Najkrajšie mesto Slovenska."

Bardejov si od začiatku súťaže zatiaľ drží prvú priečku s výrazným náskokom  pred mestami Štúrovo a Trenčín.

Internetové hlasovanie bude spustené ešte mesiac, t. j. do 31. 10. 2011 a dovtedy môžete podporiť mesto Bardejov a to tak, že sa zaregistrujete na www.slovakregion.sk a zahlasujete za naše mesto pod jeho prezentáciou kliknutím na pole "pridaj hlas" a zapísaní piatich čísel z obrázka. Za to isté mesto alebo obec hlasovať iba raz v priebehu hodiny z jedného počítača.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám