Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Spoločnosť Orange Slovensko, a. s. vyhlasuje už druhý ročník súťaže "Zeleň pre mesto". Tento environmentálny projekt umožňuje slovenským mestám bezplatne získať výsadbu novej zelene.

Stačí, ak obyvatelia mesta zapoja tým, že si v období od 25. 4. – 30. 6. 2012 v Orange bezplatne aktivujú elektronickú faktúru, alebo odovzdajú svoj starý mobilný telefón. Za každú z týchto aktivít získa mesto jeden bod.

Víťazmi sa stanú tri mestá s počtom obyvateľov nad 15 tisíc a tri mestá, či obce do 15 tisíc obyvateľov, pre ktoré obyvatelia vyzbierajú najväčší počet bodov.

Tieto mestá získajú hlavnú výhru v hodnote 3 300 € na výsadbu zelene.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám