Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Mladý vývojár na prahu dospelosti Marek Dutka pripravil veľmi zaujímavý dobrovoľný projekt pre mobilné telefóny s OS Android o svojom rodnom meste Bardejov – "Sprievodca Bardejovom "

Aplikácia poslúži pre všetkých obyvateľov mesta Bardejov, no určite je veľmi významným sprievodcom aj pre všetkých, ktorí sa mesto Bardejov chystajú navštíviť ako turisti.

Aplikácia Sprievodca Bardejovom je graficky spracovaná vo farbách mesta a poskytuje naozaj informáciami nabitého sprievodcu. 

V aplikácii nájdete množstvo informácií o histórii mesta, architektonických pamiatkach a tiež množstvo informácií o kultúrnych a spoločenských podujatiach. Nechýbajú ani informácie o možnostiach relaxu, športu a turistických chodníčkoch v historickom centre mesta Bardejov a jeho širokom okolí. Samozrejmosťou sú aj informácie o Bardejovských kúpeľoch.

Turistov potešia informácie o možnostiach dopravy,  o ubytovaní a nechýba ani kontakt na turistickú kanceláriu v meste Bardejov. Aplikácia Sprievodca Bardejovom je doplnená o zaujímavé fotografie a galériu z tých najkrajších kútov mesta a navyše je prepojená priamo s mapou, ktorá poskytuje možnosti orientácie v meste.

  Aplikácia Sprievodca Bardejovom je naozaj prepracovaná aplikácia, ktorá poskytuje komplexné informácie o meste Bardejov a jeho širokom okolí.

Aplikáciu si môžete stiahnuť na stránke: https://play.google.com/store/apps/details?id=norka.bardejov

alebo pomocou QR kódu:

qr code spr bj

Naposledy zobrazené

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám