Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

1. apríla 2013  odštartoval 4. ročník internetovej súťaže o „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2013“, ktorú už po druhýkrát vyhlásil regionálny informačný portál www. slovakregion.sk. Do tejto súťaže, ktorá sa končí 31. októbra,  sa ešte stále môžu prihlásiť všetky oprávnené osoby, ktoré sa zaregistrujú na stránke www.slovakregion.sk

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

1.) Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby - hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.

Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Registrácia tu!

2.) Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Hlasuje sa kliknutím na "Pridaj hlas!" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Odoslané hlasy prihlásených užívateľov sa generujú do poradia na stránke: Hlasy užívateľov.

4.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov.

Výsledky budú zverejnené 5.11.2013 o 12:00 hod.

Milí Bardejovčania, rodáci, krajania  a všetci priaznivci  nášho mesta, ktorí ste zblízka alebo zďaleka! Ešte raz vám patrí veľké poďakovanie za váš aktívny prístup. Ak chcete naďalej podporovať Bardejov alebo ste sa o tejto súťaži dozvedeli len teraz, stále máte možnosť hlasovať.

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám