Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

ovce skRozprávky OVCE. sk v knižnej podobe pod názvom „Za siedmimi wifinami a siedmimi statusmi“ uviedli do života koncom októbra tohto roka za zvukov ovčích zvoncov.

Rozprávkovou knižkou teda pokračuje projekt, ktorý chráni deti pred nástrahami internetu a mobilných zariadení. Novinka však poučí nielen

malých čitateľov, ale zabaví aj ich rodičov a celú rodinu. Autori totiž zvolili nový koncept 3v1 a ku knižke pribalili 112-stranovú rodičovskú príručku Deti v sieti a DVD s rozprávkami.

Projekt OVCE.sk je projektom, ktorý chráni deti pred nástrahami internetu od jeho zrodu. Získal prestížnu medzinárodnú cenu World Summit Award 2013 (WSA) ako prvý slovenský projekt získali v kategórii e-Inclusion & Empowerment.

Ide o iniciatívu pod záštitou OSN, ktorá sa zameriava na propagáciu kvalitného digitálneho obsahu. Vyberá najlepšie ponuky z viac ako 160 členských krajín OSN a prezentuje ich na svetovej scéne Globálneho kongresu pre digitálny obsah.

                Prevzaté z www.tasr.sk

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám