Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

1247-1417

Familie Laurentius

1418-1419

Nicolaus Close

1424-1428

Mikuláš Glauchner

1431

Peter Amthor

1433-1435

Mikuláš Jawer

1436-1438

Peter Amthor

1439-1440

Juraj Stenczel

1447

Juraj Stenczel

1449-1450

Mikuláš Jawer

1453-1457

Juraj Stenczel

1458

Juraj Stanislaus

1459

Peter Mager

1460-1465

Juraj Stenczel

1466

Peter Mager

1467-1471

Juraj Stenczel

1472-1473

Matej Guldonius

1474-1475

Mikuláš Benyak

1476-1477

Peter Mager

1478-1479

Juraj Mager

1480-1487

Juraj Stenczel

1488-1489

Michal Lang

1490

Juraj Stenczel

1491-1492

Pavol Czipser

1495-1496

Alexius Glauchner

1497-1500

Andrej Rauber

1501-1503

Martin Weitlanth

1504-1507

Andrej Rauber

1508-1509

Alexius Glauchner

1510-1511

Andrej Rauber

1512-1513

Leonard Stöckel

1514

Juraj Schneck

1515-1519

Andrej Rauber

1520-1521

Leonard Stöckel

1522-1523

Andrej Rauber

1530-1531

Servác Czibner

1532-1533

Gregor Heid

1534-1535

Servác Czibner

1536-1538

Gregor Heid

1538-1539

Valentín Eck

1540

Valton Behem

1541-1542

Gregor Heid

1543-1544

Servác Czibner

1545-1546

Krištof Baran

1547-1548

Gregor Heid

1549-1550

Servác Czibner

1551

Valentín Eck

1552-1554

Valentín Hankovský

1555

Gregor Heid

1556-1558

Marek Keil

1559

Valentín Hankovský

1560-1562

Tomáš Stanko

1563-1564

Valentín Hankovský

1565-1566

Marek Keil

1567-1568

Jakub Blimberg

1569-1670

Marek Keil

1571-1572

Valentín Hankovský

1573

Tomáš Stanko

1574

Peter Horský

1576-1577

Jakub Glacz

1578

Jakub Blimberg

1579-1580

Jakub Glacz

1581

Jeremiáš Farsch

1582-1583

Dávid Stöckel

1584

Dávid Guttgesell

1585-1586

Osvald Süsmund

1587

Jakub Glacz

1588-1589

Leonard Heid

1590

Jakub Glacz

1591-1592

Osvald Süsmund

1596

Jakub Klösz

1597-1599

Leonard Glacz

1601

Jakub Klösz

1603

Juraj Blimberg

1604-1605

Leonard Glacz

1606-1608

Juraj Blimberg

1609-1610

Leonard Glacz

1611-1612

Ján Farsch

1613-1614

Leonard Heid

1615-1616

Leonard Glacz

1617

Tomáš Blimberg

1618-1620

Juraj Blimberg

1622-1623

Tomáš Blimberg

1625

Juraj Blimberg

1626-1627

Juraj Zebner

1628-1629

Valentín Berger

1630

Juraj Zebner

1631

Valentín Berger

1632

Ján Grünwald

1633-1634

Jakub Glacz

1635-1636

Ján Grünwald

1637-1638

Ján Hueber

1639

Jakub Glacz

1640-1643

Ján Hueber

1644-1645

Leonard Huldenreich

1646-1647

Jakub Glacz

1648-1649

Leonard Huldenreich

1650-1651

Jakub Klösz

1652

Ján Hueber

1653-1655

Jakub Klösz

1656-1658

Leonard Huldenreich

1659-1662

Jakub Klösz

1663-1664

Melchior Schmitz

1665

Jakub Klösz

1666-1667

Gašpar Ocherlan

1668

Abrahám Kristián

1673-1674

Eliáš Spleny

1675-1677

Juraj Winter

1678

Andrej Jüngling

1679

Juraj Winter

1680

Andrej Jüngling

1682-1684

Daniel Gutth

1684

Ján Heidenreich

1685-1686

Samuel Eisdürfer

1687

Leonard Wagner

1689

Juraj Jakus

1691

Ján Thuroczy

1693-1695

Pavol Korotnoky

1696-1697

Adam Péchy

1698-1701

Pavol Korotnoky

1702

Adam Péchy

1703

Pavol Korotnoky

1704-1705

Matej Grönwald

1706-1707

Ján Ocherland

1708

Adam Péchy

1709

Žigmund Keller

1710

Ján Ocherland

1712

Adam Péchy

1713-1716

Adamus Péchy

1717-1719

Andreas Miskólczy

1720-1749

Adamus Péchy

1749-1751

Joannes Bereczky

1751-1754

Joannes Bereczky

1756-1770

Andreas Miskolczy

1771-1772

Joannes Bereczky

1773-1775

Antonius Sztanko

1776-1780

Michael Gutth

1781-1782

Antonius Sztanko

1783-1786

Andreas Halavacs

1787-1794

Antonius Mokossiny

1795-1805

Franciscus Petroczy

1806-1813

Antonius Mokossiny

1815-1827

Jacobus Obriszt

1828-1840

Gasparus Szepesházy

1841-1845

Ferenc Petróczy

1845-1848

István Fábry

1850-1853

Ferenc Hauser

1880-1882

Karoly Tomosányi

1883-1911

Rhódy Alajos

1911-1913

Ladislav Németh

1913-1918

Elemér Fekete

1919-1923

Jozef Gmitter

1923-1924

Matej Slabej

1924-1938

Gejza Žebracký

1938-1940

Pavol Grešák

1940-1944

Karol Majcher

1944

Emil Slaninák

1944-1945

Ján Ferdinandy

1945

Vojtech Plachta

1946-1948

Jozef Pecen

1948-1953

Ján Pangrác

1953-1959

Štefan Karaffa

1959-1960

Ondrej Homola

1960-1966

Jozef Petruška

1966-1970

Ján Varchola

1970-1990

Samuel Horký

1990-1999

Ľubomír Skaloš

1999-

Boris Hanuščak

 

 

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám