Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

pivny festival bk 2014V Bardejovských kúpeľoch sa v nedeľu 7. septembra 2014 od 12.00 hod. do 20.00 hod. uskutoční 2. pivný festival.

Súbežne s ním sa v areáli pri kúpeľnej kolonáde bude od 13.00 hod. konať prehliadka dychových hudieb ,,Stretnutie pri dychovke“. Festival začne vystúpením  dychového zoskupenia HARMONIA BAND a o 13.30 hod. sa uskutoční slávnostný pochod dychových hudieb.

Potom vystúpia dychové hudby MDO CHEMLON, NOVAČANKA, ORDZOVIANKA, MYSLAVČANKA a ORAVANKA. Pripravené sú rôzne atrakcie pre deti a mládež, napríklad aj tradičné maľovanie na tvár.  Účastníkov na záver poteší vystúpenie harmonikára spojené s výstavou obrazov. Vstup je voľný.

Spoluorganizátorom prehliadky dychoviek je popri Bardejovských kúpeľoch aj KOCR Severovýchodného Slovenska a toto podujatie má regionálny charakter. Návštevníci budú môcť ochutnať spolu cca 10 druhov pív. Predstavia sa tu značky ako Krušovice, Zlatý Bažant, Corgoň, Heineken, Kelt. Bardejovské kúpele sa stali nielen miestom oddychu a navracania zdravia, ale aj cieľom zábavy a výletov pre ľudí zo širokého okolia.

 

stretnutie pri dychovke 2014

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám