Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

Teší nás, že Vám môžeme prostredníctvom web stránky predstaviť Mesto Bardejov, poskytnúť nevyhnutné informácie o živote mesta a funkciách mestskej samosprávy.

Mesto Bardejov je historicky a kultúrne bohaté mesto, považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Historické centrum Bardejova spoločne s komplexom stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia bolo v roku 2000 zapísane do zoznamu - Svetové kultúrne a prírodné dedičstvo UNESCO.

Zobraziť celý článok »

Aktuality

Práce na rekonštrukcii objektu plavárne napredujú: blížia sa do finále a samosprávu čaká už iba povinné zdolávanie nevyhnutných administratívnych krokov, napríklad kolaudácia stavby. Ak táto dopadne úspešne, pristúpi sa k prevzatiu objektu, odovzdaniu správcovi a samotnému otvoreniu, zrejme 1. októbra t.r. Dopoludňajšie hodiny počas týždňa budú využívané na športovú výchovu žiakov základných a materských škôl.

Skoré popoludňajšie na voľnočasové aktivity žiakov škôl, ale samozrejme plaváreň bude sprístupnená aj verejnosti, možnosť rezervovať si hodiny budú mať aj firmy, iné subjekty, individuálni záujemcovia, nebudú chýbať rôzne animačné, či liečebno-rehabilitačné programy. Harmonogram bude prispôsobený tak, aby sa v čo najväčšej miere vyhovelo všetkým požiadavkám a samozrejme aj verejnosti.

Cieľom je podporiť plaveckú prípravu mládeže, ale samozrejme v čo najväčšej miere vyhovieť širokej verejnosti a zvýšiť kvalitu i ponuku voľnočasových aktivít obyvateľov sídliska a ďalších častí mesta.

DSC_5651.JPG

 Zverejnil: Marek Duleba, 2020-08-13, 15:30  marek.duleba@bardejov.sk 

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám