Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

S radosťou Vám chceme oznámiť, že aj tento rok organizuje Prešovské dobrovoľnícke centrum (PDC - o.z.) krajské oceňovanie dobrovoľníkov "Srdce na dlani", ktoré prebehne vo všetkých krajoch Slovenska a taktiež na národnej úrovni. 

Oceňovanie "Srdce na dlani" je vyjadrením vďaky a uznania tým, ktorí vo svojom voľnom čase, bez nároku na honorár či inú odmenu pomáhajú v rôznych oblastiach spoločenského života ako dobrovoľníci či už v Prešovskom kraji alebo zahraničí. 

"Srdcom na dlani" oceňujeme aj prácu koordinátorov dobrovoľníkov, angažovanosť skupín, organizácií či firiem v oblasti dobrovoľníctva. Nominovať je možné aj inšpiratívny dobrovoľnícky projekt alebo čin. 

Prostredníctvom jednotlivých nominácií môžeme verejnosti vyrozprávať úžasné príbehy dobrovoľníctva. 

Navrhnúť na ocenenie môže ktokoľvek na Slovensku, kto pozná výnimočnú osobu, organizáciu alebo projekt zasvätený nezištnej pomoci. Nomináciu je možné zaslať priamo Prešovskému dobrovoľníckemu centru do 8. novembra 2021 prostredníctvom oficiálneho webu oceňovania www.srdcenadlani.sk, na ktorom sú dostupné všetky informácie, podmienky nominovania a nominačné hárky.

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2021-10-18, 13:08  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

06 aug 2022
21:00 - 23:30
BAŽANT KINEMATOGRAF
28 jún 2022
20:00 - 23:00
XXX.ORGANOVÉ DNI J. GREŠÁKA
10 júl 2022
19:00 - 21:00
KULTÚRNE LETO BÉLU KÉLERA

 

sms informacie

 

ukrajina

 

norske fondy

 

interreg

 

partnerske mesta

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturny mesacnik

 

kultura

 

covidTEL

 

kulturaAPP

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám