Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Vážení rodičia, ctení pedagógovia, milí žiaci,

už zajtra sa po dvojmesačných prázdninách opäť otvoria brány škôl - začne sa školský rok 2022/2023. Určite ste prázdniny využili na oddych, načerpanie nových síl, možno aj na spoznávanie nových miest či krajín, a zasadnete do školských lavíc s novými zážitkami.

Samospráva Bardejova využila prázdninový čas na plánované investičné aktivity v školských zariadeniach : týka sa to predovšetkým ZŠ B. Krpelca, ZŠ na Komenského ulici, či ZŠ na sídlisku Vinbarg. Po ich dokončení bude mať Mesto Bardejov ako zriaďovateľ všetky školy zmodernizované-vyrovnávame tak istý investičný dlh, ale najmä skvalitňujeme podmienky výučby.

Všetkým, ktorí zajtra prekročia brány škôl želám úspešný vstup do nového školského roka. Osobitne chcem povzbudiť prváčikov : začína sa pre vás nová etapa, plná poznávania prvých písmen abecedy, plná odkrývania nových poznatkov. Želám vám, milí žiaci, úspešný začiatok - naše krásne mesto potrebuje vzdelaných, múdrych mladých ľudí a škola a vyučovací proces je prostriedkom k získaniu potrebného sebavedomia.
Želám vám úspešný školský rok 2022/2023 !

MUDr. Boris HANUŠČAK
primátor Bardejova

 

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2022-09-04, 12:59  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

15 dec 2023
08:00 - 17:00
VIANOčNé TRHY
05 dec 2023
15:00 - 18:00
Oslavy Mikuláša 2023

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám