Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

PartizanBJUž len tri kolá zostávajú do konca 3. futbalovej ligy, ktorú so suverénnym sedembodovým náskokom vedie družstvo Partizána Bardejov. Zajtra v nedeľu (30. mája) na domácom trávniku v mimoriadne dôležitom zápase privíta celok FK Košice - Barca. Ak bardejovskí futbalisti zdolajú košickú Barcu, zabezpečia si tým definitívnu miestenku v 2. futbalovej lige, o ktorú sa už niekoľko rokov usilujú.

Prípadným víťazstvom si pripíšu do tabuľky ďalšie tri body, čo im umožní udržať si náskok pred druhou Lokomotívou Košice až do konca ligovej súťaže, hoci by v posledných dvoch kolách obe stretnutia prehrali. (Definitívne prvé miesto  by mohli mať Bardejovčania teoreticky zabezpečené aj keby zajtra  s Barcou remizovali alebo dokonca prehrali, ale iba v tom prípade, keby druhá Lokomotíva Košice taktiež prehrala na ihrisku Svidníka. Na také kalkulácie sa však v športe neoplatí spoliehať.)

 

Všetko teda bude záležať od toho ako dopadne nedeľňajšie stretnutie s košickou Barcou. V takýchto chvíľach je dôležité, aby mužstvo vedeli podržať jeho fanúšikovia či už tí „skalní“ alebo „sviatoční“. Preto ak môžete, a nemáte na nedeľňajšie popoludnie naplánovaný iný program, príďte povzbudiť našich futbalistov na mestský štadión. Vaša účasť a korektné povzbudzovanie bude pre nich vítaným a zároveň povoleným dopingom. Začiatok stretnutia je naplánovaný na 17. 00. hod..

Najblišie udalosti

18 aug 2024
10:00 - 22:00
KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL
22 aug 2024
08:00 - 23:30
51.BARDEJOVSKÝ JARMOK
09 júl 2024
08:00 - 23:00
32. ORGANOVÉ DNI J.GREŠÁKA
26 jún 2024
16:00 - 17:00
GALÉRIA NAIVA ART KULT

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám