Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

bardejovicaV piatok 14.10.2011 sa v podniku Kotolňa pub v Mlynskej doline uskutočnila dlho očakávaná akcia "Bardejovica v Bratislave"

Táto akcia s dlhoročnou tradíciou, známa snáď každému Bardejovčanovi v Bratislave zaplnila tento podnik a na celej akcii sa "premlelo" cca 500 ľudí z Bardejova a východu.

O zábavu v podobe hudby všetkých chutí a hlavne pravej východniarskej zábavy sa postaral bardejovský DJ Michal Hečko a parket neostal prázdny až do rána.  Polnočná tombola potešila výhercov krásnymi cenami, ktoré venovali primátor mesta za Mesto Bardejov a ďalší sponzori (XAWAX, Prvá stavebná sporiteľňa), ktorým organizátori srdečne poďakovali.

 

Počas celej akcie bola premietaná prezentácia o kráľovskom meste Bardejov a spomienky na predchádzajúce "Bardejovice". Podľa slov jedného z organizátorov tohto podujatia Martina Karvaša, bola táto akcia hodnotená ako veľmi vydarená,  nesúca sa vo skvelej atmosfére, čo potvrdzuje aj drvivá väčšina ohlasov na ňu.

Podobná akcia sa uskutoční pre všetkých nielen Bardejovčanov 11. 11. 2011 v Prahe už tradične v podniku Blanica, na ktorú organizátori srdečne pozývajú

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám