Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

bardejovicaV piatok 20.4.2012 sa opäť v podniku Kotolňa pub v Mlynskej doline uskutočnila dlhoročná akcia "Bardejovica v Bratislave." Tohtoročná letná Bardejovica však pokorila prívlastok účasťou slabších letných akcií, pretože počet účastníkov dýchal na chrbát Bardejovice v zimnom semestri, na ktorej sa "premlelo" až vyše 500 ľudí.

Aj tento krát sa o zábavu staral DJ Michal Hečko, vďaka ktorému parket neostal prázdny až do skorého rána, kedy sa akcia skončila. Nechýbala samozrejme ani polnočná tombola s hodnotnými cenami od Mesta Bardejov, za ktoré ďakujeme pánovi primátorovi a Oddeleniu  kultúry.

Priestor na akcii sme venovali aj ďalšej milej povinnosti, a to oficiálnemu uvedeniu a oboznámeniu účastníkov s novou stránkou Bardejovice v Bratislave - www.bardejovica.sk , ktorá jej chýbala už vyše roka ako soľ. Potleskom sme odmenili Lukáša Kolegu, vďaka ktorému stránka uzrela svetlo sveta. Túto Bardejovicu hodnotíme opäť, ako veľmi vydarenú, o čom svedčia aj výsledky na spomínanej webstránke, kde takmer 80% ľudí zhodnotilo akciu veľmi pozitívne.

 

Martin Karvaš, organizátor

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám