Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
Mesto Bardejov

bardejovicaV  preddušičkový piatok  26.10.2012 sa v Bratislave v Mlynskej doline uskutočnila najväčšia akcia zimného semestra pre Bardejovčanov mimo Bardejova. Už po tretí krát sa konala v podniku Kotolňa pub a v našej organizátorskej réžii. Tento krát sme sa skutočne snažili, aby sa na akciu dostali najmä Bardejovčania a naši priatelia. Aj to bol jeden z faktorov nižšej účasti ako minule, ale aj napriek tomu si udržala Bardejovica svoj štandard a nezúčastnilo sa jej menej ako 400 ľudí !

O zábavu sa už po tretí krát staral DJ Michal Hečko a celú akciu sme oživili aj niekoľkými zábavnými mini-súťažami, ako napríklad pitie piva z taniera za pomoci lyžice. Parket opäť neostal prázdny a ľudia sa bavili, ako aj pominulé akcie. Vrcholom večera bola "Polnočná tombola", ktorú sa nám však ešte ani raz nepodarilo realizovať v čase, podľa jej prívlastku. Po cenách od Prvej stavebnej sporiteľne prišli na rad krásne ceny od mesta Bardejov pod záštitou primátora, za ktoré sme vďační. Tento krát sme mali aj jednu špeciálnu cenu od zľavového portálu setriza3.sk, a to dvojdňový pobyt pre 2 ľudí s polpenziou v krásnej slovenskej obci Čičmany s tradičnou ľudovou architektúrou.

Ďakujeme všetkým naším partnerom za podporu a všetkým zúčastneným za účasť . Tešíme sa na Vás v lete na ďalšej Bardejovici. Viac informácii a fotoprílohu nájdete na stránke www.bardejovica.sk

Martin Karvaš, organizátor

© 2015 Mesto Bardejov - Svetové dedičstvo UNESCO

webdesign Webdesign, tvorba web stránok

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám